Producent mebli laboratoryjnych i wyposażenia

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji mebli oraz wyposażenia laboratoryjnego. Od tamtego czasu sukcesywnie rozbudowujemy park maszynowy, co pozwala nam oferować coraz szerszą gamę usług także w zakresie realizacji zamówień na lekkie konstrukcje stalowe oraz meble biurowe. Obecnie nasza hala produkcyjna zajmuje powierzchnię 440 m2.

Projekty wykonujemy w sposób całościowy, solidny i korzystny jeśli chodzi o czas realizacji – zdecydowaną większość elementów produkujemy bezpośrednio w zakładzie. Jednak kompleksowość oraz nowoczesna technologia to oczywiście nie wszystko, co mamy do zaoferowania. W parze z nimi idzie również coraz to większe doświadczenie, ogromna wiedza oraz jasny cel – aby dostarczać produkty, które zapewniają bezpieczeństwo podczas pracy i w pełni spełniają Państwa oczekiwania.

Do każdego projektu podchodzimy nieszablonowo. Dokładnie analizujemy uwagi, aby zawsze móc zaproponować takie rozwiązanie, które będzie m.in. zoptymalizowane pod kątem budżetu i dopasowane do specyfiki pracy danego pomieszczenia.


Zobacz ofertę

Nasze atuty

  • kompleksowość w realizacji zleceń – od projektowania przestrzeni po montaż,
  • wiedza i doświadczenie w wyposażaniu różnych pomieszczeń badawczo-rozwojowych,
  • otwartość na Państwa potrzeby,
  • wyobraźnia i kreatywność,
  • zaangażowanie w projekt,
  • terminowość.

Oferta

Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w produkcji specjalistycznych mebli i wyposażenia.
SZYBKI KONTAKT